Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1617

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 22:28:20
201965
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, 1/2 patagona, 1617, Antwerpia
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rysy na rewersie, patyna
Literatura: Delmonte 261

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 177

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł