Polska, denar

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, denar

Polska, denar

Cena wylicytowana: 3 700 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:47:20
134194
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, Aw: Popiersie rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, Rw: Popiersie biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 0.56 g, patyna, piękny i wyraźny egzemplarz
Literatura: Frynas P.7.4, Kop. 51 (R1), Str. 42, Such. XI/XII w. XVII/1

Cena końcowa: 3 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1923

1)  3 700 zł
2)  3 600 zł
3)  2 100 zł
4)  2 000 zł
5)  1 900 zł
6)  1 650 zł
7)  1 600 zł
8)  1 500 zł
9)  1 400 zł
10)  1 300 zł
11)  1 200 zł
12)  1 100 zł
13)  1 000 zł
14)  840 zł
15)  820 zł
16)  800 zł
17)  780 zł
18)  740 zł
19)  720 zł
20)  700 zł
21)  640 zł
22)  600 zł