Polska, szeląg, 1621
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, szeląg, 1621
Cena wylicytowana: 22 zł
133379
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, szeląg, 1621, Ryga |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 8169 (R) |
Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 266
1) 22 zł
2) 20 zł
3) 18 zł
min |