Polska, trojak, 1598

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 21:09:20
133347
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, rzadsza odmiana z literami HR-K (ligatura HR rozdzielona)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny połysk menniczy
Literatura: Iger W.98.2.b (R2)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 223

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  250 zł
6)  155 zł