Francja, blanc dit guenar (grosz)

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:40:20
134203
Opis: Francja - Karol VI Szalony 1380-1422, blanc dit guenar (grosz), Aw: Trzy lilie w tarczy, KAROLVS FRANCORV REX, Rw: Krzyż, w polach lilie i korony, SIT NOME DNI BENEDICTV
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.65 g, patyna
Literatura: Duplessy 377

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 324

1)  180 zł