Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 297

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 20:38:40
134523
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herculeus 286-310, argenteus, 297, Antiochia, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis MAXIMIANVS AVG, Rw: Otwarta brama z trzema wieżami i napis wokoło VIRTVS MILITVM, w odcinku ANT•H
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.10 g, patyna, bardzo ładnie zachowany i rzadki typ monety
Literatura: RIC 39b (R4)

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 200 zł
Ilość odsłon: 242

1)  1 350 zł