Republika Rzymska, denar, 131 pne
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Cena wylicytowana: 260 zł
134189
Opis: |
Republika Rzymska - L. Opimius 131 pne, denar, 131 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, przed nią X; Rw: Wiktoria w kwadrydze w prawo, pod nogami L OPEIMI, w odcinku ROMA |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 3.87 g, jasna patyna |
Crawford 253/1 |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 285
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 140 zł
4) 120 zł
5) 105 zł
6) 75 zł
min |