Polska, 3 grosze polskie, 1828

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-12-2016 21:35:20
130491
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze polskie, 1828, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1032, Iger KK.28.1.a (R), Plage 169

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 950

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł