Polska, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:51:20
133825
Opis: Polska - do 1945 - II wojna Światowa, odznaka pamiątkowa 5 Kresowej Dywizji Piechoty, odznaka trzyczęściowa łączona nitem, w centralnej częśći żubr (znak rozpoznawczy dywizji) w tarczy emaliowanej na żółto, nakrętka sygnowana F.M.LORIOLI / MILANO - ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak oksydowany 39 x 40 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 490

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1150

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  170 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł