wydawnictwa polskie, Henryk Mańkowski - Fałszywe monety polskie; Poznań 1930

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:30:40
91629
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Mańkowski - Fałszywe monety polskie; Poznań 1930
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: blisko 100 stron formatu A5 z opisem i rycinami ponad 60 XIX-wiecznych fałszerstw niezwykle rzadkich monet, oprawa kartonowa, nieprzycięty po oprawieniu - szerokie marginesy do eksklusywnej oprawy

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 3411

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  520 zł
4)  220 zł
5)  175 zł
6)  145 zł