RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:51:00
133824
Opis: RP na Emigracji, odznaka pamiątkowa 3 Dywizji Strzelców Karpackich, na stronie odwrotnej punca ALP i napis WIARA - WYTRWAŁOŚĆ - ZWYCIĘSTWO, Z nakrętkĄ sygnowaną E.L.LORIOLI / MILANO ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: alpaka 43 x 39 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 488-489

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 2092

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł