II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI.1918

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:49:20
133819
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka patriotyczna - Rozbrojenie - Wypędzenie - Niemców - Warszawa 11.XI.1918, Krzyż oparty na kwadracie, na jego bokach napis ROZBROJENIE WYPĘDZENIE NIEMCÓW WARSZAWA, na nim Orzełek legionowy z datą 11 - XI - 1918
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 35 mm x 35 mm, biały metal, śruba z nakrętką, patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1154

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  105 zł
7)  100 zł