Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Rosja, rubel, 1913 (В•С)

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:43:00
133847
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (В•С), Petersburg, 300. lecie Romanowych, wybity głębokim stemplem
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowany, wybity głębokim stemplem
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 328

1)  490 zł
2)  490 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł