Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:41:20
133845
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 124

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 430

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  280 zł