Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1813 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:40:20
134072
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1813 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 105

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 264

1)  210 zł
2)  200 zł