Śląsk, obol, 1654

Śląsk, obol, 1654

Śląsk, obol, 1654

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:37:40
134049
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Ferdynand IV 1653-1654, obol, 1654, Cieszyn
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, z blaskiem menniczym
Literatura: F.u.S. 3112

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 815

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  120 zł
7)  75 zł