Śląsk, obol, 1651

Śląsk, obol, 1651

Śląsk, obol, 1651

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:37:20
134048
Opis: Śląsk - księstwo cieszyńskie - Elżbieta Lukrecja 1625-1653, obol, 1651, Cieszyn, wariant z pełną datą w otoku
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 3100

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 784

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  60 zł