Polska, 500 złotych, 1988

Polska, 500 złotych, 1988

Polska, 500 złotych, 1988

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:18:40
133914
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1988, Warszawa, Jadwiga
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 750, 32 mm, 16.5 g, nakład: 8.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz 333

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 91

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  140 zł