Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:11:00
132246
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 165

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  125 zł