Polska, 3 kopiejki, 1856

Polska, 3 kopiejki, 1856

Polska, 3 kopiejki, 1856

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 22:10:00
134175
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, 3 kopiejki, 1856, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna, zielonkawa patyna
Literatura: Bitkin 454, Brekke 171, Plage 470

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 397

1)  75 zł
2)  70 zł