Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Polska, ort, 1612

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:59:40
134095
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1612, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, dwukropek pomiędzy D:G, końcówka napisu PR
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty z końcówki blaszki, ciemna patyna, ale dość ładny
Literatura: Kop. 7485 (R2), Shatalin GD12-4 (R4)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 606

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  680 zł
4)  600 zł