Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:52:00
133880
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, odmiana z literami D-G na awersie dzielonymi przez kryzę króla, ale zamiast SIGI 3 jest SIG 3
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki
Literatura: Iger W.98.5- nie notuje tej odmiany napisowej

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 195

1)  85 zł
2)  80 zł