Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Polska, trojak, 1592

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:47:20
133888
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1592, Malbork, na rewersie odmiana z interpunkcją w formie trójlistków
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger M.92.1.b

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 415

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  200 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł