Polska, 5 złotych, 1.07.1948

Polska, 5 złotych, 1.07.1948

Polska, 5 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:52:00
133730
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 5 złotych, 1.07.1948, seria G 2095532
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Lucow 1246 (R3), Miłczak 135a

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 201

1)  490 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  390 zł