wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski (Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz) - Projekty grafi..

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 20:33:40
91633
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy Bank Polski (Marcin Madejski i Tomasz Walkowicz) - Projekty graficzne banknotów Banku Polskiego z lat 1830-1865; Warszawa 2012
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 73 strony formatu A4, oprawa kartonowa, z fotografiami projektów XIX-wiecznych polskich banknotów, opisy w 3 językach, bardzo ciekawa publikacja z unikalnymi projektami

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 615

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  34 zł
5)  24 zł