Niemcy, denar, 985-995

Niemcy, denar, 985-995

Niemcy, denar, 985-995

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 22-12-2016 21:38:20
132143
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995 - II panowanie 985-995, denar, 985-995, mennica Ratyzbona, mincerz Ag, Aw: Krzyż z ozdobnikami w kątach i napis w otoku HENRCVS DV, Rw: Dach kaplicy, pod nim ECCO, RE NA CIVITAS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 22 mm, srebro 1.65 g, patyna
Literatura: Hahn 22b2.5

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 360

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł