Wielka Brytania, 1/2 korony jubileuszowe, 1887

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:52:20
133119
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1/2 korony jubileuszowe, 1887, Londyn, wybite z okazji 50-lecia panowania
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, lakierowane tło, patyna
Literatura: SCBC 3924

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 214

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  150 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  90 zł