Polska, szóstak, 1706 L-P

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, szóstak, 1706 L-P

Polska, szóstak, 1706 L-P

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:49:20
132688
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety litewskie, szóstak, 1706 L-P, Moskwa
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Kahnt 333, Ivanauskas’13 2A3-2 (RR), Kop. 3635 (R2)

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 2027

1)  3 300 zł
2)  3 200 zł
3)  3 000 zł
4)  2 600 zł
5)  2 500 zł
6)  2 100 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł
9)  1 100 zł
10)  1 000 zł
11)  940 zł
12)  800 zł
13)  760 zł