Wielka Brytania, 1 korona jubileuszowa, 1891

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:51:00
133701
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1 korona jubileuszowa, 1891, Londyn, emisja na 50-lecie panowania
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana, minimalne uszkodzenia na rancie
Literatura: SCBC 3921

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 289

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł