Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:34:40
133618
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1823 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uderzenia na rewersie, patyna
Literatura: Adrianov 1823, Bitkin 137

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 236

1)  155 zł
2)  150 zł