Niemcy, dicken, 1615

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, dicken, 1615

Niemcy, dicken, 1615

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:34:00
133177
Opis: Niemcy - Worms- miasto, dicken, 1615, Aw: Klucz w ozdobnej tarczy, wokoło napis, Rw: Orzeł, w otoku napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 91

1)  320 zł
2)  310 zł