Niemcy, gulden (24 mariengrosze), 1712 HH

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:32:00
133175
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - Antoni Ulryk 1704-1714, gulden (24 mariengrosze), 1712 HH
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzony rant
Literatura: Welter 2309, Dav. 344

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł