Niemcy, gulden, 1690 ICS

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, gulden, 1690 ICS

Niemcy, gulden, 1690 ICS

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:30:20
133173
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk III 1688-1701, gulden, 1690 ICS, Magdeburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav.273, v. Schr.167

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 167

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  240 zł
5)  220 zł