Niemcy, grosz, 1527

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Niemcy, grosz, 1527

Niemcy, grosz, 1527

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:30:00
133172
Opis: Niemcy - Brandenburgia - Joachim I 1499-1535, grosz, 1527, Frankfurt
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bahrfeldt 165k

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 134

1)  165 zł
2)  160 zł