Niderlandy, talar (Rijksdaalder), 1802

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:28:20
133180
Opis: Niderlandy - Republika Batawska 1795-1806, talar (Rijksdaalder), 1802, Utrecht
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 225

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 407

1)  640 zł
2)  440 zł
3)  400 zł
4)  280 zł