Niderlandy, talar 60-groszowy /daalder/, 1618

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:27:20
133182
Opis: Niderlandy - Fryzja, talar 60-groszowy /daalder/, 1618
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki, dość niski nakład kilkunastu tysiecy sztuk
Literatura: Delmonte 1073 (R2), Verk. 125.4, Purmer Fr 53

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 255

1)  520 zł
2)  460 zł
3)  360 zł
4)  290 zł