Mołdawia, naśladownictwo szeląga Stefana Batorego

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:26:20
133195
Opis: Mołdawia, naśladownictwo szeląga Stefana Batorego, Suczawa?, Aw: Popiersie Stefana w lewo, wokoło pseudolegenda złożona z liter C I O; Rw: Pseudolegenda w pięciu wierszach złożona z liter C I O
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź 17 mm, 1.42 g, ciemna patyna, duża ciekawostka

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 246

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  105 zł