Polska, odznaka pamiątkowa 1. Pułku Samochodowego (lata 60-te XX wieku)

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Rozpoczęcie: 05-12-2016 18:00
Zakończenie: 15-12-2016 22:21:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:21:00
133745
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1944-1989, odznaka pamiątkowa 1. Pułku Samochodowego (lata 60-te XX wieku), dwuczęściowa, wykonanie Br. Grabski Łódź, na ramiona krzyża pokrytego czarną i białą emalią nałożony Orzeł z białego metalu, czarna płócienna podkładka
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak 39 x 39 mm, drobne uszkodzenia emalii

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 879