Polska, medal wydany w USA w 1966 r. z okazji tysiąclecia Polski

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 22:20:40
133756
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal wydany w USA w 1966 r. z okazji tysiąclecia Polski, Aw: Ukoronowany Orzeł piastowski z krzyżem na piersiach, wokoło POLAND’S MILLENNIUM / 966 1966 / MILENIUM POLSKI; Rw: Krzyż na nim ukoronowany Orzeł piastowski, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ / POLAND’S MILLENNIUM OF CHRISTIANITY, u dołu sygnatura WEILINGS BI E.G.J.P.
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm, 26.94 g, rzadki medal wybity nakładem Polonii Amerykańskiej

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 558

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł