Polska, dienieżka, 1850 BM

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, dienieżka, 1850 BM

Polska, dienieżka, 1850 BM

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:59:00
133488
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, dienieżka, 1850 BM, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 872, Brekke 28, Plage 512

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 374

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  70 zł
5)  60 zł