Polska, połtina, 1846 M-W

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, połtina, 1846 M-W

Polska, połtina, 1846 M-W

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:56:00
133746
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, połtina, 1846 M-W, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia pbrzeża
Literatura: Bitkin 437, Plage 447

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 456

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  210 zł
5)  185 zł