Polska, 3 grosze, 1831

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:54:40
133752
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze, 1831, Warszawa
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 224

1)  260 zł
2)  260 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł