Polska, 1 złoty, 1818 IB

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1818 IB

Polska, 1 złoty, 1818 IB

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:54:20
133155
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Aleksander I 1815-1825, 1 złoty, 1818 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: pierwszy rok emisji tego nominału, zielona patyna
Literatura: Bitkin 842, Plage 62

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 215

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  65 zł