Polska, grosz, 1792 MV

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, grosz, 1792 MV

Polska, grosz, 1792 MV

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:53:40
133751
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1792 MV, Warszawa, odmiana z dużymi literami M.V. pod tarcza herbową, wariant z koroną nad monogramem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 136, Plage-miedź 187

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 190

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  44 zł