Polska, trojak, 1766 G

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:53:20
132696
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766 G, Kraków, popiersie króla w zbroi, 8 jagódek w wieńcu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Plage 149, Plage-miedź 207, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 529

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  80 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł