Polska, dwuzłotówka, 1767

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, dwuzłotówka, 1767

Polska, dwuzłotówka, 1767

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:50:40
133750
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1767, Warszawa, z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 311, Berezowski 2 zł

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 267

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  460 zł
4)  370 zł
5)  330 zł