Polska, kopiejka, bez daty

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, kopiejka, bez daty

Polska, kopiejka, bez daty

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:39:40
133673
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, bez daty, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Клещинов 294-297, Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 197

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  120 zł