Polska, trojak, 1593
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1593
Cena wylicytowana: 100 zł
133559
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1593, Ryga, końcówka napisu LI |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
rzadka odmiana napisowa, patyna |
Iger R.93.1.a (R), Gerbaszewski 24 |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168
1) 100 zł
2) 100 zł
3) 75 zł
4) 70 zł
5) 65 zł
min |