Polska, trojak, 1590

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:31:20
133553
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1590, Ryga, duża głowa króla
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadka odmiana, plamiasta patyna
Literatura: Iger R.90.2.c (R2), Gerbaszewski 16

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 213

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  480 zł
6)  360 zł
7)  340 zł
8)  300 zł