Polska, talar, 1631

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, talar, 1631

Polska, talar, 1631

Cena wylicytowana: 4 700 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:08:40
67283
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1631, Bydgoszcz, Aw: Wąska półpostać króla w prawo i napis z końcówką MAS, miecz dotyka kryzy, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.47 g, patyna
Literatura: Dostych 31.2.18 (R5), Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 4 700 zł
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 411

1)  4 700 zł
2)  4 600 zł
3)  4 000 zł
4)  3 600 zł